Muži Ženy Starší žáci Mladší žáci Dorostenky Dorostenci | |
---|---|
ID FireSport: | 30457 |
Okres: | Opava |
Kraj: | Moravskoslezský |
Souřadnice: | 49°53*47*N,17°47*11*E |
PSČ: | 747 56 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky týmu
Výsledky týmu
Tým | Kdy | Kde | Liga | Čas | Poř. | Body | Media |
---|---|---|---|---|---|---|---|
GRABIÁŠOVÁ Nikola | 2019/03/24 | Jablonec | FSCR | 1,794 | 49 | 0 | |
Grabiášová Nikola | 2019/03/09 | ČHP 2019 – Ostravská hala | FSCR | 1,795 | 32 | 0 | |
HARAZÍN Aleš | 2019/03/24 | Jablonec | FSCR | 1,766 | 52 | 0 | |
Harazín Aleš | 2019/03/09 | ČHP 2019 – Ostravská hala | FSCR | 1,614 | 22 | 0 | |
JASOŇEK Antonín | 2019/03/24 | Jablonec | FSCR | 1,718 | 45 | 0 | |
Jasoňek Antonín | 2019/03/09 | ČHP 2019 – Ostravská hala | FSCR | 1,726 | 41 | 0 | |
LOSERT Matouš | 2019/03/24 | Jablonec | FSCR | 1,465 | 3 | 0 | |
Losert Matouš | 2019/03/09 | ČHP 2019 – Ostravská hala | FSCR | 1,406 | 1 | 0 | |
NĚMEC Jiří | 2019/03/24 | Jablonec | FSCR | 1,599 | 20 | 0 | |
Němec Jiří | 2019/03/09 | ČHP 2019 – Ostravská hala | FSCR | 1,661 | 30 | 0 | |
RÁDKOVÁ Viktorie | 2019/03/24 | Jablonec | FSCR | 2,439 | 119 | 0 | |
Rádková Viktorie | 2019/03/09 | ČHP 2019 – Ostravská hala | FSCR | 2,374 | 83 | 0 | |
VOLKMEROVÁ Justýna | 2019/03/24 | Jablonec | FSCR | 1,734 | 34 | 0 | |
Tým | Kdy | Kde | Liga | Čas | Poř. | Body | Media |
Ligy výsledky týmu
Fire Sport
Tým: Dolní Životice GRABIÁŠOVÁ Nikola, nejlepěí čas: 1,794 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Dolní Životice Grabiášová Nikola, nejlepěí čas: 1,795 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Dolní Životice HARAZÍN Aleš, nejlepěí čas: 1,766 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Dolní Životice Harazín Aleš, nejlepěí čas: 1,614 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Dolní Životice JASOŇEK Antonín, nejlepěí čas: 1,718 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Dolní Životice Jasoňek Antonín, nejlepěí čas: 1,726 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Dolní Životice LOSERT Matouš, nejlepěí čas: 1,465 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Dolní Životice Losert Matouš, nejlepěí čas: 1,406 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Dolní Životice NĚMEC Jiří, nejlepěí čas: 1,599 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Dolní Životice Němec Jiří, nejlepěí čas: 1,661 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Dolní Životice RÁDKOVÁ Viktorie, nejlepěí čas: 2,439 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Dolní Životice Rádková Viktorie, nejlepěí čas: 2,374 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Dolní Životice VOLKMEROVÁ Justýna, nejlepěí čas: 1,734 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Videa a fotografie týmu
Pořádané soutěže
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2023/06/25 | Dolní Životice-areál Lesík, 3. kolo Pohár AUTOBONDGROUP Opavská liga v PS DŽ | |
Kdy | Kde | Liga |
Odkazy na stránky týmu
Přidat další odkazyČlen týmu
Fanoušek týmu
Náš kalendář sestaven z rezervací pro rok 2019
Komentáře